SĄD REJONOWY WARSZAWA PRAGA POŁUDNIE

<< Kilka słów wstępu >>

Od prawie 30 lat bezkompromisowo nagłaśniamy patologie wymiaru sprawiedliwości, organizacji i osób działających rzekomo w interesie pokrzywdzonych a tak naprawdę kolejnych oszustów wyłudzających pieniądze.

Działamy pod szyldem FUNDACJI, ale anonimowo, ponieważ nie chcemy tak jak Leszek Bubel być narażeni na bandyckie bo bezprawne metody działań mścicieli, zwących się sędziami.

MORDERCY PRAWA


Kalendarium bezprawia dokumenty

Poprzednie [ 1 ]
Blog

UWAGA !

Prosimy o nadsyłanie informacji dotyczących tych sędziów od stylu prowadzenia spraw i ferowania wyroków po wszelkie pozostałe oficjalne i zakulisowe informacje, nepotyzmu, powiązań itp itd. Gwarantujemy zgodnie z prawem prasowym anonimowość. Działamy na wschodnich serwerach. Jesteśmy grupą pokrzywdzonych osób z różnych zawodów, mieszkających w Polsce i za granicą. Można nam zaufać. Bronimy też prezesa Fundacji Paragraf Leszka Bubla, który bezkompromisowo od lat demaskuje patologie tzw. niezawisłego wymiaru sprawiedliwości. W bardzo wielu przypadkach są to zorganizowane grupy przestępcze, zagrażające bezpieczeństwu państwa Polskiego.
Mail: LB1957@o2.pl

Popis hamstwa, arogancji i mordowania prawa


Anna Ostrowska przewodnicząca III wydziału karnego


Biało Czerwona Krew


Kula w łeb. W hołdzie pomordowanym Polakom

Oto tytułowa piosenka BIAŁO-CZERWONA KREW Z 3 płyty LESZEK BUBEL BAND, którą wydał 13 grudnia 2008. Piosenka, którą zaśpiewał i napisał słowa i muzykę Leszek Bubel, oddająca emocje, jakie wówczas mu towarzyszyły, gdy tak jak teraz walczy z gigantyczną nagonką ze strony sędziów, łamiących prawo. Mściwych i podłych, których jako dziennikarz i wydawca ma prawo demaskować a nawet obowiązek informować opinię publiczną o ich haniebnych dokonaniach i łamaniu ślubowania sędziowskiego.Benzynowe porachunki z sędziami

Do Sądu Okręgowego w Szczecinie przy ul. Małopolskiej wszedł mężczyzna z dwoma kanistrami z benzyną i rzucił się z niebezpiecznym narzędziem na jednego z sędziów. Sędzia Maciej Strączyński, prezes SO w Szczecinie potwierdził, że jakiś mężczyzna wszedł do budynku, niosąc siekierę i młotek. Zaatakował ochroniarza, a później pobiegł po dwa kanistry, w których była benzyna – mówi Onetowi sędzia Strączyński, dodając, że w planach miał wizytę w Sądzie Rejonowym Warszawa Praga Południe. – Zaatakowany ochroniarz został ranny, zabrało go pogotowie, na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, więc niebawem zobaczymy go w stolicy.Zobacz jak adwokaci i politycy PO wychodzą wraz z sędziami z tajnej narady