SĄD REJONOWY WARSZAWA PRAGA POŁUDNIE

<< Kilka słów wstępu >>

Od prawie 30 lat bezkompromisowo nagłaśniamy patologie wymiaru sprawiedliwości, organizacji i osób działających rzekomo w interesie pokrzywdzonych a tak naprawdę kolejnych oszustów wyłudzających pieniądze.

Działamy pod szyldem FUNDACJI, ale anonimowo, ponieważ nie chcemy tak jak Leszek Bubel być narażeni na bandyckie bo bezprawne metody działań mścicieli, zwących się sędziami.

MORDERCY PRAWA


Kalendarium bezprawia dokumenty

PIERWSZA bardziej pikieta niż happening
udała się

Po wielu miesiącach posuchy w walce z bezprawiem nareszcie spotkała się grupa ok. 30 osób manifestując poparcie tym razem dla Leszka Bubla w jego walce z szykanami sędziów Sądu Rejonowego Warszawa Praga – Południe. Z racji złego stanu zdrowia mignął nam przez chwilę w drodze do pobliskiego lekarza. Rozdano ok. 1 tys ulotek i 300 gazet tygodnika narodowego „Tylko Polska”. Dopisały duże media czyli TVP 3, RMF FM, Radio WAWA, TVN 24 i pomniejsze internetowe telewizje, oraz kandydat na prezydenta Warszawy Jan Potocki. Widać było potrzebę spotkań osób aktywnie pragnących się włączyć w walkę z patologiami sędziów, więc ustalono termin kolejnej pikiety na 24 października pod tym samym sądem, ale w znacznie większym gronie i z nowymi formami protestu. Natomiast następnego dnia manifestować będziemy pod siedzibą Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Integrujemy się. Wkrótce będzie biuro organizacyjno-koordynacyjne, możliwe że z profesjonalną pomocą prawną, studiem, oraz setkami osób do działań. Dysponujemy mocnym wsparciem naszych rodaków za granicą którzy już wzięli na siebie ciężar budowania i administrowania stron internetowych.TRYBUNALE SPRAWIEDLIWOŚCI UNII EUROPEJSKIEJ! KOMISJO EUROPEJSKA!

Ścigacie reformę sądownictwa na szczytach władzy, a nie widzicie, co się dzieje na dole, w sądach rejonowych, do których trafia większość Polaków i ich spraw. Nie widzicie sitw, nepotyzmu, łamania prawa na totalną skalę jak w czasach komunizmu. Zapraszamy przyjrzyjcie się Sądowi Rejonowemu Warszawa Praga – Południe jako przykładu najgorszych patologii kilkunastu sędziów, mszczących się na doświadczonym dziennikarzu, ujawniającym mordowanie prawa. PREZES FUNDACJI PARAGRAF KTÓRY SŁOWEM WALCZY Z TYMI PATOLOGIAMI Leszek Bubel. Jest tępiony wyrokami karnymi bez żadnego prawa do obrony ! W sądzie giną dokumenty, aby odmawiać złożenia apelacji ! Policja wlecze go kilka razy w roku w kajdankach na badania lekarskie na polecenie odzianych w togi funkcjonariuszy tego sądu. TO JEST JAK „PROCES” FRANZA KAFKI, TO SIĘ DZIEJE NAPRAWDĘ I OD DAWNA Apel w poszerzonej formie i przetłumaczony na kilka języków został rozesłany także do innych instytucji w UE.


Premierze MORAWIECKI, Prezesie KACZYŃSKI, Ministrze ZIOBRO !!!

Dużo mówicie o swojej uczciwości, tylko dlaczego ani Wy, ani podległe Wam instytucje nie reagują na zawiadomienia o popełnieniu przestępstw, na skargi o pociągnięcie do odpowiedzialności dyscyplinarnej itd. Pochłania Was walka o Sąd Najwyższy, a tu – pod bokiem – w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi – Południe KOMUNA TRWA. Sędziowie wykonują wydane pisemnie polecenie przez ich zwierzchnika wizytatora, SSO Macieja Szulza, prowadzenia kilku spraw karnych przeciwko prezesowi Fundacji Paragraf poza kolejnością pomimo tego, że do przedawnienia jest jeszcze ponad 4 lata. Zapadają wyroki zaoczne – bez udziału oskarżonego, bez przesłuchania świadków, bez żadnego prawa do obrony i bez możliwości wniesienia apelacji apelacji !!! Leszek Bubel – wydawca wielu gazet i dziennikarz z 30-letnim doświadczeniem, internowany w stanie wojennym, były poseł i dwukrotny kandydat na urząd prezydenta RP, prezes Fundacji Paragraf od lat bezkompromisowo ujawnia patologie wymiaru sprawiedliwości, w tym znanej z oszustw Fundacji LEX NOSTRA i jej dyrektora kryminalisty – karanego za oszustwa – Macieja Lisowskiego, podającego się za adwokata, choć nie ma nawet matury. Leszek Bubel ujawnił także wiele osób formalnie wspierających Lisowskiego i czerpiących z tego profity, w tym obecną radczynię prawną Joannę Regent, która z mężem złożyła do sądu 5 pozwów, w tym aż 4 karne, pełne kłamstw oszustw i manipulacji. Zapiekły wróg sędzia wizytator Maciej Szulz zarządził specjalny tryb, który sędziowie posłusznie wykonują, bo jest on ich przełożonym, który opiniuje ich awanse !!! Wymienieni na zdjęciu sędziowie już długo grzeją obecne stanowiska w oczekiwaniu awansów i lepszej kasy oraz prestiżu, aby nie dać dupy. Dziennikarz śledczy – wróg patologii zderzył się z sojuszem wrogich prawdzie interesów. Zamiast być chronionym, bo to on działa zgodnie z prawem i nie we własnym, a w społecznym interesie, czyli dla dobra nas wszystkich, ma być wsadzonym do kryminału na długie lata. Pamiętajmy że każdemu z nas może zdarzyć się stanięcie przed sądem, także takimi sędziami którzy z zemsty czy z fobii chcą nam zniszczyć życie.


[ 1 ]
Blog

UWAGA !

Prosimy o nadsyłanie informacji dotyczących tych sędziów od stylu prowadzenia spraw i ferowania wyroków po wszelkie pozostałe oficjalne i zakulisowe informacje, nepotyzmu, powiązań itp itd. Gwarantujemy zgodnie z prawem prasowym anonimowość. Działamy na wschodnich serwerach. Jesteśmy grupą pokrzywdzonych osób z różnych zawodów, mieszkających w Polsce i za granicą. Można nam zaufać. Bronimy też prezesa Fundacji Paragraf Leszka Bubla, który bezkompromisowo od lat demaskuje patologie tzw. niezawisłego wymiaru sprawiedliwości. W bardzo wielu przypadkach są to zorganizowane grupy przestępcze, zagrażające bezpieczeństwu państwa Polskiego.
Mail: LB1957@o2.pl

Popis hamstwa, arogancji i mordowania prawa


Anna Ostrowska przewodnicząca III wydziału karnego


Biało Czerwona Krew


Kula w łeb. W hołdzie pomordowanym Polakom

Oto tytułowa piosenka BIAŁO-CZERWONA KREW Z 3 płyty LESZEK BUBEL BAND, którą wydał 13 grudnia 2008. Piosenka, którą zaśpiewał i napisał słowa i muzykę Leszek Bubel, oddająca emocje, jakie wówczas mu towarzyszyły, gdy tak jak teraz walczy z gigantyczną nagonką ze strony sędziów, łamiących prawo. Mściwych i podłych, których jako dziennikarz i wydawca ma prawo demaskować a nawet obowiązek informować opinię publiczną o ich haniebnych dokonaniach i łamaniu ślubowania sędziowskiego.Benzynowe porachunki z sędziami

Do Sądu Okręgowego w Szczecinie przy ul. Małopolskiej wszedł mężczyzna z dwoma kanistrami z benzyną i rzucił się z niebezpiecznym narzędziem na jednego z sędziów. Sędzia Maciej Strączyński, prezes SO w Szczecinie potwierdził, że jakiś mężczyzna wszedł do budynku, niosąc siekierę i młotek. Zaatakował ochroniarza, a później pobiegł po dwa kanistry, w których była benzyna – mówi Onetowi sędzia Strączyński, dodając, że w planach miał wizytę w Sądzie Rejonowym Warszawa Praga Południe. – Zaatakowany ochroniarz został ranny, zabrało go pogotowie, na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, więc niebawem zobaczymy go w stolicy.Zobacz jak adwokaci i politycy PO wychodzą wraz z sędziami z tajnej narady